HIKO dom Paniówki

Wnętrza mrocznego domu

  • Authorhiko
  • Date 27 Listopad 2017
  • CategoryArchitektura Wnętrza

Niedawno opublikowaliśmy na blogu wpis o nowoczesności. Pojawił się w nim „czarny dom” z dwuspadowym dachem, przed którym biegał owczarek niemiecki. Dom ten jest niezwykle interesujący w środku, dlatego postanowiliśmy zaprezentować jego wnętrza.

Najbardziej okazale prezentuje się salon, w którym znajdują się dwa czarne fortepiany właścicieli, ogromna wielostronna kanapa skierowana siedziskami w kierunku fortepianów, okien z widokiem na piękny ogród i sąsiadujący las, a także skierowana w stronę kuchni i kominka.  Salon ma wysokość dwóch kondygnacji. Niezwykle efektowne jest pozostawienie elementów konstrukcyjnych dachu. Tuż za salonem zlokalizowana jest kuchnia oddzielona od części wypoczynkowej dużym pięknym kominkiem i schodami prowadzącymi na antresolę, która pełni funkcję biblioteki oraz małej sali kinowej.

W projektowanym wnętrzu mieszają się różne style: country, industrialny, nowoczesny… ale wszystko ze sobą współgra i tworzy niezwykle ciepły klimat. Jedynie nie możemy się zdecydować czy posadzka ma być drewniana czy z żywicy…

Marta Hirsz

zestawienie wizualizacji wnętrz podłogą drewnianą i z żywicy... która lepsza...?

zestawienie wizualizacji wnętrz z podłogą drewnianą i z żywicy… która lepsza…?

Write a comment


+ 8 = dwanaście