Pracownia

Architektoniczna

ulubieńcy HIKO

Zakupy do ogrodu – TYLKO TAM!!!

  • Authorhiko
  • Date 18 Marzec 2015
  • CategoryOgród

W związku z tym, iż prace w ogrodzie ruszyły pełną parą wielu z nas stanie przed koniecznością zakupu nowych roślin, nasion, sprzętu ogrodniczego, nawozów, donic, ziemi ogrodniczej…… gdzie się w to wszystko zaopatrzyć??

Ja mam kilka takich ulubionych miejsc:

1. Rośliny, głównie przepiękne drzewa liściaste i iglaste, najlepsze jakościowo żywotniki na żywopłot, najlepsze drzewa i krzewy owocowe, najpiękniejsze róże na pniu, kupicie w szkółce drzew i krzewów u moich rodziców w Chudowie, na ul. Topolowej 12 (lokalizacja, adres i telefon tutaj). Sprzedawca w postaci mojej mamy udziela każdemu do kupowanej rośliny fachowej porady ogrodniczej. Sprzedaż roślin prowadzona jest głównie w okresie wiosennym i jesiennym. W okresie letnim można nabyć w tej szkółce różne duże drzewa produkowane w pojemnikach.

Szkółka drzew i krzewów Kostka w Chudowie

Szkółka drzew i krzewów Kostka w Chudowie

 

2. Wszystko do ogrodu: rośliny, nasiona, cebule i bulwy, rabatówkę, sprzęt ogrodniczy, nawozy, środki ochrony roślin, kamienie, kruszywo, elementy małej architektury w szczególności drewniane, donice, podłoża ogrodnicze, akcesoria do oczek wodnych i wiele innych w centrum ogrodniczym OGRODY XXI w Rybniku u Pań Haliny i Justyny Świderskich. Bardzo polecam!!! (lokalizacja, adres, www i telefon tutaj).

header

 

3. Wszystko do ogrodu: rośliny, nasiona, cebule i bulwy, rabatówkę, sprzęt ogrodniczy, nawozy, środki ochrony roślin, kamienie, kruszywo, donice, podłoża ogrodnicze, akcesoria do oczek wodnych i wiele innych w centrum ogrodniczym Bernard Mercik w Rudzie Śląskiej. Bardzo polecam!!! Centrum posiada serwis sprzętu ogrodniczego dlatego warto TYLKO TAM zaopatrzyć się w kosiarkę, weltykulator, kosę spalinową itd. Dodatkowo oprócz wszystkiego do ogrodu u Państwa Mercik jest kwiaciarnia i najlepsze kwiaciarki jakie znam :). W tym tygodniu byłam tam po kwaśny torf, ponieważ będę sadziła u siebie w ogrodzie borówki i widziałam dostawę bratków – mają przepiękne odmiany. Centrum znajduje się w zasadzie na zjeździe Wirek z autostrady A4 (lokalizacja, adres, telefon tutaj).

Centrum Ogrodnicze Bernard Mercik

Centrum Ogrodnicze Bernard Mercik

 

4. Bratki, przepiękne na wiosenne rabaty oraz dużo różnych kwiatów ciętych można kupić w Bujakowie w Firmie KOSTKA-FLOWERS (lokalizacja, adres, telefon, www tutaj).

Producent kwiatów Kostka - flowers

Producent kwiatów Kostka – flowers

Wyżej wymienione firmy to są moje ulubione firmy branży ogrodniczej, za których profesjonalizm ręczę i gorąco polecam zakupy u nich :)

Write a comment


9 + dziewięć =