Pracownia

Architektoniczna

HIKO PIŁKOMANIA

HIKO – DO BOJU…DO BOJU…!

  • Authorhiko
  • Date 11 Styczeń 2017
  • CategoryWnętrza

Jeszcze pół roku temu nie było dla mnie nic gorszego w telewizji jak mecz piłki nożnej. Jedyne, które tolerowałam to mecze mistrzostw, ale tylko te, w których grała Polska drużyna. Przed oglądaniem zawsze jakaś nikła nadzieja, że może wygrają, ale i tak kończyło się jak zwykle… aż do ostatniego Euro we Francji. Polska drużyna zaczęła wygrywać. Siadaliśmy przed telewizorem i kibicowaliśmy… kupiliśmy chłopcom koszulki kibica… kredki do twarzy do malowania flag… zaczęło się kibicowanie. Nasi chłopcy do tego momentu nie wiedzieli co to piłka nożna… z każdym meczem coraz bardziej ich wciągała… uruchomiliśmy bramkę na ogrodzie… zaraz potem zapisaliśmy do lokalnego APN-u starszego syna, który zwariował na punkcie piłki. Zapomnieliśmy o MiniMini, Diney Junior… non stop lecą mecze…, powtórki meczów i powtórki powtórek… nawet przestały mnie irytować wrzaski kibiców z telewizora. Dzięki kartom z piłkarzami nasz syn szlifuje czytanie ze zrozumieniem. Kuchenna szyba raz po raz dostaje piłką ale jakoś to znosi… w kuchni zamieszkały piłkarzyki… koszulki muszą mieć numerek… zeszyty, bloki, kredki, kubki nadrukowanego Lewandowskiego… a ulubione kolorowanki to proporce klubów… TOTALNA PIŁKOMANIA!!! W tym duchu urodziny, spędzanie wolnego czasu… nawet projektowanie :)

Ostatnio mieliśmy możliwość zaprojektowania wnętrza klubowego sklepu Górnika Zabrze na ich pięknym stadionie. Jak wyszło? PIĘKNIE!!! Piłkomania w HIKO trwa!

HIKO GORNIK ZABRZE PANIOWKI 01HIKO GORNIK ZABRZE PANIOWKI 02HIKO GORNIK ZABRZE PANIOWKI 03HIKO GORNIK ZABRZE PANIOWKI 04HIKO GORNIK ZABRZE PANIOWKI 05HIKO GORNIK ZABRZE PANIOWKI 06

Write a comment


+ 7 = osiem